Jak to działa

Platforma zintegrowana z aplikacją mobilną.


Zarejestruj swoje biuro, dodaj swoich pośredników i agencje, z którymi współpracujesz lub chcesz współpracować, a na aplikacji NOKNOK MLS będą oni mogli przeglądać Twoich klientów (bez danych osobowych).
* W preferencjach udostępniania, wybierz opcję "natychmiast", aby wszyscy zarejestrowani agenci z Twojego miasta wiedzieli Twojego klienta na aplikacji NOKNOK MLS.

Rejestracja dla biur


Do rejestracji użyj adresu e-mail swojej agencji, np. [email protected], nie prywatnego, np. [email protected]

Dodawanie agentów i agencji


Masz klienta kupującego? Podziel się tą informacją ze swoimi agentami i biurami, z którymi współpracujesz. Wpisz adresy e-mail agentów, a gdy pobiorą na swojego smartfona aplikację NokNok MLS, uzyskają dostęp do listy klientów poszukujących. Wpisz adresy e-mail zaprzyjaźnionych biur nieruchomości i dziel się z nimi informacją o swoich klientach.

Każdy agent i każda agencja dostanie wiadomość e-mail, że dodałeś ich do swojej sieci. Twoi agenci dostaną link do pobrania aplikacji na androida. Agencje, które dodałeś do listy biur współpracujących, po zaakceptowaniu Twojego zaproszenia, również będą mogły udostępniać Ci informacje o swoich klientach kupujących.

Udostępnianie informacji o klientach


Dodając nowego klienta, nie podajesz jego danych osobowych, określasz jedynie jakiej nieruchomości szuka Twój klient. Po zapisaniu, klient pojawi się na liście ofert w aplikacji NOKNOK MLS.
* Kto zobaczy mojego klienta w liście ofert na aplikacji? Jeśli w preferencjach udostępniania wybrałeś opcję "natychmiast" dla
  1. agentów z Twojego biura
  2. agencji, z którymi współpracujesz
  3. sieci biur z całego miasta
Twój klient zostanie udostępniony im wszystkim, co zwiększy szanse sfinalizowania transakcji kupna-sprzedaży.

Twój klient


Możesz zmieniać preferencje wysyłania powiadomień w każdej chwili. Klienci będą usuwani po upływie 90 dni od wprowadzenia do bazy.

Dodawanie klientów poszukujących


Aby dodać nowego klienta poszukującego, zaloguj się do swojego konta, przejdź do zakładki "moi klienci", a następnie kliknij przycisk "dodaj klienta".
*Chcesz dodać klienta także z poziomu aplikacji NOKNOK MLS? Już niedługo wprowadzimy dla Ciebie tę funkcjonalność.

Jak używać aplikacji?


Jak tylko chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Aplikacja pełni funkcję mobilnej przeglądarki klientów poszukujących. Im więcej biur udostępni Ci informacje o swoich klientach, tym więcej pozycji tam znajdziesz.

* Aby zachęcić inne agencje do dodania ich klientów, zaproś ich do współpracy w sekcji ustawień na naszej stronie.